کود مونو پتاسیم فسفات بلاچی (MKP)

کود مونو پتاسیم فسفات بلاچی (MKP)
سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, مونو پتاسیم فسفات

همین کود را نباید در ادامه سیلو ذخیره کرد. کود مونو پتاسیم فسفات 0.52.34 خوبتر هست در ادامه روند ابتدایی رویش در ادامه اختیار گیاه قرار دیتا شود تا در ادامه سطح زایشی از ذخیره انرژی آن بهره گیرد.

مونو پتاسیم فسفات

در ادامه گزینه انسان ها گزارشی از خطرآفرین بودن آن تصویب نشده هست البته در ادامه صورتی که به مدت دوچندان در ادامه معرض همین ماده قرار بگیرید، می تواند آسیبهای جدی به دیده وارد کند.

کود مونو پتاسیم فسفات (MKP) تماما محلول در ادامه آب و به صورت بلوری است. همین مخلوط در ادامه آب محلول بوده و در ادامه الکل ها انحلال ناپذیر است.

مونو آمونیوم فسفات

برخی از برگ ها ممکن هست زردرنگ شوند. در ادامه خاکهایی که مقدار آهک بالاست میزان منگنز قابل دسترس اندک است.

فرمول شیمیایی سولفات منگنز به شکل MnSO4 می باشد . MnSO4 در ادامه قالب پودر زیاد محلول (حداقل 99.5٪) حاوی دستکم 31.5٪ منگنز و 18.5٪ گوگرد است.

همین مبداء کودی زیاد محلول در ادامه آب هست و به جهت به کارگیری در ادامه خاک یا این که محلول پاشی مطلوب است. و مطلوب مصرف در ادامه زمینهاییست که فقدان ازت در ادامه آن ها بازدید نمیشود.

بعلاوه همین مخلوط به جهت فراهم سازی و ایجاد کود های مایع کشاورزی قیمت مونو آمونیوم فسفات هم مطلوب است. مرحله بالای فسفر در ادامه کود مونو پتاسیم فسفات، تقسیمات سلولی و رویش بافت های تازه گیاه را ارتقاء می دهد.

همین مخلوط حاوی 52 % P2O5 و 34 % K2O هست و حلالیت آن در ادامه آب با بالا رفتن حرارت ارتقاء می یابد.

همینطور به برهان خلوص بالا و حلالیت بالای آن در ادامه آب، منجر شده به تیتر یک کود ایده آل در ادامه کشاورزی گزینه قیمت مونو آمونیوم فسفات اعتنا قرار گیرد.  This data h᠎as  be en  done by G SA C​on᠎tent᠎ G᠎en erat​or D em᠎ov​ersion !

مونو پتاسیم فسفات زمان شکوفه زنی گیاه، مهم اثر بافری جهت تثبیت pH در ادامه محدوده 4.5 بوده و در ادامه تمام به جهت همه روند رویش گیاه، ایده آل است.

همین مخلوط همینطور به تیتر یک ماده افزودنی در ادامه صنعت های غذایی و استدلال بافری هم کاربرد دارد. سوای وجود فسفر به اندازه ، گیاهان توانمند به انجام چرخه زندگی خویش همانطور که انتظار می رود نخواهند بود.

به کارگیری یکی از از اکثر کود برداشت گزینه به کارگیری در ادامه استرالیا به تیتر مبداء فسفر و نیتروژن نقشه و نقشه ادغام گسترده در ادامه برداشت سیستم و به جهت کاشت مراتع به کارگیری می شود.

دی اکسید منگنز الکترولیتی یک پودر سیاه رنگ هست و به طور اکثر شامل 91% وزنی MnO2، 5-3% وزنی رطوبت و حداکثر 3/1% سولفات و کاهش از 02/0 درصد آهن می باشد.

حتی می تواند کمی نیتروژن مازاد را هم شامل شود. چنانچه همین کود را زودتر از دوران گزارش شده ( قبل از کشت یا این که به طور همزمان با کاشت بذر) به خاک اعمال کنید، فسفر موجود با آهک و بقیه عنصرها ادغام ، و اثر پذیری آن کاسته می شود.

جذب فوری عنصرها غذایی به وسیله گیاهان و در ادامه عاقبت بهبود قابل اعتنا و سرعت بالا متاع با به کارگیری از همین مخلوط بازدید خواهد شد.

همین ماده در ادامه مخلوط با کود های دیگر می تواند پاسخگوی نیازهای تغذیه ای و غذایی متاع در ادامه ارتفاع عصر رویش خویش باشد.

مواد غذایی که در ادامه ارتفاع روز به کارگیری می نماییم مانند چای، غلات، حبوبات، آجیل، سبزیجات و… اگرچه بیکربنات پتاسیم قیمت بالاتری دارد، البته به سبب ساز اقتدار ضعیف خاموش کنندگی، به کارگیری از بیکربنات سدیم در ادامه عمده نقاط دنیا، جنبه آموزشی یافته است.

میزان مصرف مونو پتاسیم فسفات به جهت میوه های درختی، انگور، سبزیجات و سیب زمینی معمولا ۱۰۰ تا ۲۰۰ کیلوگرم به ازای هر هکتار است.

همین کود به زمان تشکیل به شکل بلور های روشن و بی رنگ هم موجود خواهد بود. منگنز در ادامه خاک به شکل کاتیون دو ظرفیتی قابل جذب هست و فقدان آن موجب زردی رگبرگها و توقف رویش در ادامه سرشاخهها میشود.

گیاه پنبه از مقاومت بالایی نسبت به فقدان منگنز برخوردار می باشد. در ادامه شکل فقدان فسفر کمتر در ادامه توسعه برگ، کوچکی مرحله برگ و همینطور کمتر تعداد برگ بازدید می شود و نسبت رویش شاخه ها از رویش ریشه عمده می شود.

1. در ادامه همین رویه دو ماده شیمیایی NH3 و H3PO4 را به نسبت یکسان، وارد واکنش می کنند. کشاورزان می توانند سالیانه در ادامه هر دوران که از مونو آمونيوم فسفات به میزان اندک به کارگیری کنند.

مونو پتاسیم فسفات ایجاد چین در ادامه کیسه های 25 کیلوگرمی و با % خلوص بالا فراهم تحویل به مشتریان می باشد.

مونو پتاسیم فسفات در ادامه جور کود های فاقد نیتروژن طبقه بندی می شود. مونو پتاسیم فسفات فاقد نیتروژن هست و کشاورزان معمولا هنگامی آن را به فعالیت می مارک که می بایست به کارگیری از کود های نیتروژن داری همچون NPK، نیترات پتاسیم، نیترات آمونیوم و نیترات کلسیم را محدود کرد.

همین کود حاوی مواد مغذی ماکرو و اضطراری گیاه با میزان مرغوب بودن بالا هست و مواد تشکیل دهنده آن فاقد کلرید قیمت سولفات منگنز است.

همین ماده به شکل پودر سپید رنگی در ادامه اختیار خریداران قرار می گیرد. در ادامه هرحال زیرا انواع متفاوتی از سولفات منگنز در ادامه صنعت های گوناگون گزینه به کارگیری قرار می گیرد نمی اقتدار به طور قطعی زخم زایی همین ماده را با اعتنا به غلظت های گوناگون آن معین کرد.

به علاوه تولید رنگدانه های آنتوسیانین در ادامه گیاهان غنی از قند که به رنگ قرمز رنگ تا بنفش ظواهر می شوند هم یکی از دیگر از علامت های فقدان همین کود می باشد.

مرتبه بنفش بودن ساقه به ساختار ژنتیکی گیاه مربوط است، در ادامه بعضا از هیبریدها مقدار تغییر و تحول رنگ بهمراتب عمده است.

پیدایش علائمی نظیر تغییر و تحول رنگ غیر طبیعی برگ گیاهان به سبز مالامال رنگ و خشک شدن نوک برگ به معنای فقدان مونو پتاسیم فسفات است.

همین کود به شکل محلولپاشی و ملازم آب پاشی قابل به کارگیری است. کود مونو پتاسیم فسفات MKP یا NPK 0-52-34 باواریا امکان بالایی در ادامه حل شدن در ادامه آب داشته و به این برهان قابل به کارگیری در ادامه تام سیستم های آب پاشی می باشد.

کود مونو پتاسیم فسفات را می توان با کود دهی ملازم با آب پاشی یا این که به شکل محلولپاشی مصرف کرد. به جهت تهیهی همین مخلوط نیاز به ادغام نمودن اسید فسفریک و آمونیاک دارید.

ایجاد صنعتی همین کود با مخلوط دو ماده اسید فسفریک و کربنات پتاسیم یا این که هیدروکسید پتاسیم شکل می پذیرد. مونو پتاسیم فسفات (Monopotassium phosphate) یا این که پتاسیم دی هیدروژن فسفات، ترکیبی معدنی هست که معمولا به تیتر یک کود شیمیایی در ادامه صنعت کود و کشاورزی به فعالیت می رود.

در ادامه انبار خشک و خنک و به به دور از تابش مستقیم آفتاب مراقبت شود. به دور از دسترس کودکان قرار گیرد.

در ادامه همین موردها هر یک از کود ها می بایست به شکل منقطع و جداگانه گزینه به کارگیری قرار گیرند. همین کود به جهت تیمار خاک قبل از کاشت تمامی سبزیجات، میوه ها و گل و گیاهان به کارگیری می شود.

همین مخلوط شیمیایی نمکی قابل حل به پتاسیم و یون دی هیدروژن فسفات هست که در ادامه کود های گزینه به کارگیری در ادامه صنعت کشاورزی، افزودنی های خوراکی و قارچ کش ها کاربرد دارد.

کاربرد های همین ماده در ادامه صنعت های کشاورزی، آزمایشگاهی، دارویی و طبابت است. کریستال همین ماده به برهان خصوصیت های نوری غیر خطی آن، در ادامه تلفیق کننده های نوری گزینه اعتنا قرار می گیرد.

همینطور از رویش میوه های زودرس محافظت می کند. چون حضور میزان مازاد از همین اسید از تشکیل محصول های جانبی همچون مونو هیدروژن فسفات خودداری می کند.

کمپانی کمیاب تجارت تات آمادگی دارااست ضمن اخذ پیشنهاد مشتریان به جهت همین محصول، بقیه محصولات گزینه نیاز را هم با بهترین قیمت و میزان مرغوب بودن تأمین نماید و در ادامه اسرع وقت به وسیله سیستم حمل و نقل مطمئن به شهرهای گوناگون ارسال نماید.

از گزاره عواملی که باعث به کمتر منگنز خاک می شود می اقتدار به قلیایی بودن خاک و مصرف غلط از کود اشاره کرد.

پوشش با tarp تا حد متعددی هر جذب هوای مرطوب را کمتر می دهد. به حیث می برسد همین ماده معدنی به تهیه مرحله ویتامین D امداد می نماید ، که به نوبه خویش مرحله بقیه مواد معدنی نظیر کلسیم و فسفر را در دست گرفتن می کند.

MAP به تیتر آمونیم فسفات مونوبازیک و آمونیوم دی هیدروژن فسفات هم شناخته میشود. MAP مهم pH ای در ادامه حدود 4 الی 5 و دی آمونیوم فسفات پی اچی در ادامه حدود 7 الی 8 می باشد.

EMD در ادامه اشکال باتریها از قبیل کربن ـ روی، منیزیم، دی اکسید منگنز و آلکالین و لیتیم ـ دی اکسید منگنز کاربرد دارد.

مطلب پیشنهادی

خرید لایسنس نود 32 خرید ESET پشتیبانی 24 ساعته آی نود

خرید لایسنس نود 32 – خرید ESET- پشتیبانی 24 ساعته- آی نود خرید آنتی ویروس, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.