عفاف شرط رستگاری هر انسانی است

[ad_1]

ایسنا/ یزد استاندار یزد کار پاکی را جز عشق، ایثار و صبر ندانست و گفت: اینکه استان یزد در بحث سفر در ردیف استان های برتر قرار گرفت مرهون تلاش پاکان بود. و نظافت شهر، بنابراین در این بخش به این مسائل می پردازیم. توجه داشته باشید.

«مهران فاطمی» امروز جمعه نهم اردیبهشت ماه در مراسم ضیافت افتازی با اولیای یزد که طی آن ملت بزرگ ایران و مردم شریف استان از شرکت در راهپیمایی روز قدس و تبریک روز شورای ملی تقدیر کردند. وی گفت: اگرچه همواره انتقاداتی در رسانه ها وجود دارد اما در روند شورای شهر همواره شاهد خدمات خوبی بوده ایم که باید از آنها تشکر کرد.

وی ضمن تبریک روز جهانی کارگر گفت: من هم کارگر و هم کارگر به دنیا آمدم چون برای خدمت به مردم از جیب مردم حقوق می گیریم.

استاندار عنوان طهارت را به زیبایی نام برد و افزود: در قرآن کریم آیه ای در مورد طهارت داریم که طهارت دو گونه است یکی طهارت معنوی و یکی طهارت مادی. خداوند در سوره شمس به چیزهای زیادی سوگند یاد می کند و سپس به فردی که روحش را پاک می کند قسم می خورد و در واقع همه انسان ها پاک هستند و اگر نباشند رستگاری نمی بینند.

وی افزود: در غیر این صورت زحمات و شب زنده داری های مقدسین، سایر خدمات شهرستان و تصمیماتی که برای شهرستان گرفته می شود، اصلا دیده نمی شود و برای مردم اهمیتی نخواهد داشت.

فاطمی کار طهارت را سخت خواند و خاطرنشان کرد: انصافا جز محبت و ایثار و صبر پاکان ادامه کار در این زمینه وجود ندارد لذا از صمیم قلب دست شما را می بوسم. “

وی افزود: خوشبختانه در عید نوروز هر فرد و گروهی که به استان می آمدند و در بازدیدهای ما همه اذعان داشتند که خدمات شهری نوروزی یزد را نمونه می خواندند و نمونه بارز آن اظهار نظر آقای حداد عادل در این خصوص بود. به طوری که استان یزد در بحث سفر به همت اولیای الهی به عنوان یکی از بهترین استان ها مطرح شد و باید به مسائل این بخش توجه داشت.

فرماندار در ادامه مطالب مطرح شده در این جلسه گفت: حتما شرکت های واسطه بین پاکبانان و شهرداری وجود دارد اما شهرداری و شورای شهر باید نظارت لازم را بر این شرکت ها داشته باشند تا مسائل و مشکلات حل شود. پاکبانان.”

وی با تاکید بر حل مشکلات بیمه ای و مطالبات پاکبابان گفت: با توجه به غیر بومی بودن بخش بزرگی از پاکبابان در شهرستان باید مدیریت و اقدامات لازم برای تسهیل مرخصی آنها به ویژه در مواقعی انجام شود. شما فکر می کنید که آنها در آستانه عید فطر هستند. .

فاطمی در خصوص بی بند و باری اجاره بها گفت: این مشکل خارج از حیطه مالی کارگران است که باید با حضور دادستان و نمایندگان مربوطه رفع شود.

وی افزود: بدیهی است برای اعطای تسهیلات برای اجاره به متقین باید با شهرداری جلسه ای تشکیل شود و در این راستا از ظرفیت های بانک ها استفاده شود.

استاندار با اشاره به طرح نهضت ملی مسکن گفت: می توان از این راه برای اسکان متدین استفاده کرد.

وی در خصوص دغدغه های امنیتی پاکبانان گفت: این موضوع باید با همکاری پلیس حل شود و بحث جمع آوری زباله ها نیز باید حل شود.

فاطمی در خصوص امنیت شغلی پاکبانان گفت: قرارداد یک ماهه و دو ماهه برای یک نفر قابل قبول نیست چرا که این افراد باید حداقل ها را برای خانواده و آینده زندگی خود نیز داشته باشند.

وی با بیان اینکه قوانین کار قواعد محکمی است، تاکید کرد: حقوق کار باید در صنف مورد توجه کارفرما قرار گیرد، مشکلات زندگی و کاری اولیای الهی باید بررسی شود و به بنگاه پیمانکاری واگذار نشود.

فرماندار با اشاره به موضوع تخریب باغات گفت: باغات ریه شهر هستند و لازمه زندگی شهری هستند و باید از تخریب و خشکسالی آن جلوگیری شود.

وی افزود: شهرداری باید این باغات را خریداری و در قالب پاکسازی زمین و یا پرداخت عوارض به مکان های تفریحی و تفریحی برای شهروندان تبدیل کند.

فاطمی درباره سرمایه گذاری برای بازیافت نخاله های ساختمانی و تعطیلی کارخانه کمپوست گفت: اگر این موضوع خیلی زود حل نشود قطعا در آینده با مشکلات زیادی مواجه خواهیم شد بنابراین باید در دستور کار قرار گیرد.

عفاف شرط رستگاری هر انسانی است

“حمیدرضا رحیم دل” معاون شهردار یزد با تشکر از حضور مردم متدین در شهر، روز ملی شورا را به آنان تبریک گفت حوزه در دو اداره پیشگیری و کنترل تخلفات شهری و مدیریت بحران.

وی با اشاره به فعالیت خدمات شهری بدون تعطیلی در تمام طول سال، حذف 330 تن زباله در یزد را با وجود جمعیت 600 هزار نفری شهر و تولید سرانه 580 گرم زباله برای هر شهروند کاری طاقت فرسا خواند.

رحیمدل با اشاره به پاکیزگی شهر مقدس کفت تصریح کرد: معابر توسط این معاونت به سه سطح تقسیم شده است.

وی با بیان اینکه وضعیت شهر یزد از نظر مکانیزه شدن امکانات خدمات شهری مطلوب است، تعداد افراد پاک شهر یزد را 950 نفر و تعداد باغداران را 542 نفر عنوان کرد.

وی خاطرنشان کرد: معاونت خدمات شهری علاوه بر جمع آوری زباله های سطح شهر، 7 تن فوم سبز و 2.5 تن لاستیک پاره شده را نیز جمع آوری می کند که بازیافت می شود.

معاون شهردار شهرداری یزد گفت: خوشبختانه پس از سال ها تلاش شورای شهر ششم و شهردار محترم، آزمایش داغ خط زباله 300 تنی شهر یزد در روز جهانی زمین با موفقیت به پایان رسید.

وی در پایان دو سوال از استاندار پرسید و افزود: شهرستان یزد روزانه حدود 1000 تن نخاله ساختمانی تولید می کند که از نظر توجیه اقتصادی و زیست محیطی امیدواریم توسط سرمایه گذار خارجی یا خارجی در حلب بازیافت شود. ، در این صورت خدمات بسیار خوبی در این زمینه خواهیم داشت.

وی افزود: با وجود اینکه خط فرآوری برای تولید 330 تن زباله در یزد در حال انجام است، اما برای تکمیل نیاز و تولید کمپوست از پسماند نیازمند حمایت مسئولان و تزریق فند ملی هستیم.

رحمیدل با تاکید بر حفظ باغات یزد گفت: اگر به همین منوال ادامه دهیم دیگر باغی در شهر کویری یزد وجود نخواهد داشت زیرا ما جداسازی و سایر مصارف آنها هستیم، لذا خواهان ایجاد صندوق هستیم. برای حفظ و احیای باغ‌های کویری.» برای خرید باغ های بزرگ در شهر برای ساخت آنها در پارک های بزرگ در محله.

عفاف شرط رستگاری هر انسانی است

«ابوالقاسم محی الدینی» شهردار یزد نیز در این مراسم گفت: خوشبختانه در ایام نوروز با وجود طوفان هایی که در شهر رخ داد و درختان زیادی را از ریشه درآورد، در سطح شهر. شهر از نظر نظافت وضعیت بسیار خوبی دارد و تمیز بود.

وی افزود: تلاش زیادی در جامعه برای تامین رفاه حال عزیزان پاک انجام می دهیم، اما قطعاً کمبودهایی داریم به این معنا که امیدواریم برای آسایش آنها تلاش بیشتری کنیم.

شهردار خاطرنشان کرد: متأسفانه بسیاری از مردم متدین با مشکل مسکن مواجه هستند که خواهشمندیم در این خصوص اقدامی شود و یا حداقل در اجاره بها کمک شود.

عفاف شرط رستگاری هر انسانی است

«عزیزالله سیفی» رئیس شورای شهر یزد نیز در این جلسه گفت: قطعا پیگیر موضوعات مطرح شده از سوی پاکبنان در شورای اسلامی شهر خواهیم بود.

وی با اشاره به راهپیمایی روز جهانی قدس پس از دو سال محدودیت تاج گذاری، گفت: باید قدردان عظمت و شکوهی بود که امروز رخ داده است چرا که با وجود شرایط سخت اقتصادی که مردم دشمن برپا کردند. “مردم هنوز به آن پایبند هستند.” آرمان هایی از نظام و انقلاب وجود دارد که شایسته تقدیر و تشکر است.

سیفی با بیان اینکه این حضور مردمی مسئولیت متولیان و مدیران را دوچندان کرد، ابراز امیدواری کرد که مسئولان بتوانند وظایف خود را به خوبی انجام دهند و در این عرصه کوتاهی نکنیم.

وی همچنین روز ملی شوراها را گرامی داشت، شوراها حلقه اتصال مردم و دولت هستند که گاهی شوراها را مجلس کوچکی برای تصمیم گیری محلی می نامند، اما امروز روز همه مردم است زیرا با مشارکت خود سرنوشت خود را تعیین می کنند.

رئیس شورای شهر یزد افزود: خوشبختانه ششمین دوره شورای شهر یزد با انتخاب اعضای انقلابی، پرتلاش و فعال تشکیل شد و یکسری راهبردها برای شهرداری تعریف شد که بودجه 1401 شهرداری بر این اساس بود. مبتنی بود… و به خوبی اجرا شده است.»

وی ادامه داد: برنامه اولیه سالمندان تکمیل پروژه های نیمه نهایی شهرداری بود و از این حیث بسیاری از آنها در نیمه دوم سال 1400 به بهره برداری رسید و در اول آن را ادامه خواهیم داد. مکان.” نیمه امسال.” برای شهرداری طرح کلان تعریف کرده ایم.

وی افزود: در این چند ماه بیش از 60 جلسه علنی و رسمی با 133 مصوبه تشکیل شد که 4 مورد آن مورد اعتراض شورای تطبیق قرار گرفت و اعضای شورای حل اختلاف استان نیز بر آن تاکید داشتند. ارجاعات در دو مورد از آنها تایید شد.

سیفی در پایان گفت: شورای شهر نیز در هفته شوراها برنامه دارد و روزانه در یکی از محلات شهر با مردم جلساتی داریم و موضوعات آنها را محدود خواهیم کرد و در کنار آن برنامه هایی نیز داریم. هر شب در تلویزیون یزد و برنامه های مختلف دیگر.همچنین در دسترس است.

این مقام مسئول همچنین با گرامیداشت 13 اردیبهشت روز جهانی کارگر را به پاکبابان به خاطر اهمیت و جایگاه کارگران به عنوان مؤسسه اصلی تولید تبریک گفت.

در این مراسم تعدادی از پاکبانان به نمایندگی از همکاران به بیان دغدغه ها و مشکلات خود پرداختند.

عفاف شرط رستگاری هر انسانی است

عفاف شرط رستگاری هر انسانی است

عفاف شرط رستگاری هر انسانی است

عفاف شرط رستگاری هر انسانی است

عفاف شرط رستگاری هر انسانی است

عفاف شرط رستگاری هر انسانی است

عفاف شرط رستگاری هر انسانی است

انتهای پیام/

[ad_2]
source

مطلب پیشنهادی

قیمت برش لیزر ورق آهن آهن تاپ (5)

ارزش برش لیزر ورق آهن – آهن تاپ برش لیزر آهن, سرویس ها برش لیزری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.