بهترین ترازوی خانگی ژوپیتر 2021 کدامند؟

بهترین ترازوی خانگی ژوپیتر 2021 کدامند؟

ترازوی خانگی ژوپیتر قرار گرفتن ترازو روی فرش باعث بی دقتی د ترازوی خانگی ژوپیتر ر وزن می شود. ترازو دیجیتال با مدار الکترونیکی است که با مجموعه ای از برد ها و قطعات دیجیتالی تشکیل شده است ، ترازوی دیجیتال به صورت اتوماتیک پس از قرار دادن کالا روی ترازو توزین نموده و نمایشگر ترازو نیز پس از توزین نتیجه را به نمایش در می آورد . در آزمایشگاه های تخصصی استفاده ترازوی خانگی ژوپیتر از ترازوی هایی با دقت بالا بسیار معمول است . از نمونه پر مصرف ترین ترازو های دیجیتالی با دقت ۰.۰۰۱ را در عکس زیر مشاهده مینمایید. عکس نمونه ای بسیار پر کاربرد را در زیر میبینید.

استفاده از آداپتور یا باطری در آن امکان پذیر است . این ترازوها از آهنرباهای الکترومغناطیسی برای تولید نیرویی هم اندازه و مخالف با وزن نمونه استفاده می کنند . این نمونه ترازو در اکثر طلا فروشی ها دیده میشود و دقت آن به دلیل داشتن محفظه شیشه ای بالا میباشد. ترازویی که ما در اختیار شما می گذاریم تا ۵ کیلوگرم را اندازه گیری میکند  ترازوی خانگی ژوپیتر و تولید کشور چین است . برای مثال ترازویی با دقت ۵۰ گرم ممکن است وزن ۲۰ کیلوگرم بین دو عدد ۲۰ کیلو و ۵۰ گرم و یا ۱۹ کیلو ۹۵۰ گرم نمایش دهد.

ترازوی خانگی ژوپیتر

ترازوی زیر از ۰.۰۰۱ گرم تا ۳۰۰ گرم را اندازه گیری ترازوی خانگی ژوپیتر میکند . مثلا ظرفی را تا ۲۰۰ گرم از ماده ای پر کرده اید و می خواهید ۱۵۰ گرم از ماده دیگری را اضافه کنید ، در این حالت دکمه tare یا zero را می زنید و عدد ترازوی خانگی ژوپیتر ترازو صفر میشود و سپس مقدار ۱۵۰ گرم را اضافه میکنید . یکی از بهترین ویژگی های این نوع ترازو ها این است که میتوانید آن را در هر زمانی صفر کرده و وزن ماده درون ریز ظرف را با دقت تمام به دست آورید . ترازوی آزمایشگاهی به جای مقایسه جرم ماده با وزنه های ثابت ، نیرو مورد نیاز برای مقابله با وزن جرم مفروض را محاسبه می کند.

ترازوی خانگی ژوپیتر مقیاس خواندن را می توان اینگونه توصیف کرد که : اهرم میانی ۱۰۰ گرم در ۱۰۰ گرم خوانده می شود ، اهرم جلویی می تواند از ۰ تا ۱۰ گرم را بخواند ، و اهرم پشتی می تواند با دقت ۱۰ گرم ۱۰ گرم اندازه جرم ماده را محاسبه کند. این مدل از ترازوهای متئو در بازار ایران با قیمت ۶۵۰ هزار تومان (آذر۱۴۰۰) موجود است. ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی دارای کارکردهای زیادی از قبیل: تهیه دستورالعمل ، شمارش قطعه ، محاسبه درصد و غیره است ، که غالبا جرم اجرام مورد آزمایش را با واحدهای میلی  ترازوی خانگی ژوپیتر گرم ، گرم و کیلوگرم مورد آزمایش قرار می دهد .

مطلب پیشنهادی

دانشگاه اسلامی دانشگاهی است که تربیتی و مهارتی باشد

ایسنا/ایلام مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان گفت: دانشگاه زمانی اسلامی خواهد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد.