تمامی امتحانات به صورت حضوری برگزار می شود/ اکثر دانش آموزان در پایان ماه مبارک رمضان برمی گردند

[ad_1]

رئیس دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی با بیان اینکه امتحانات نهایی این دانشگاه برای تمامی مقاطع و دانشجویان شخصی خواهد بود، گفت: دانشجویان را از یک مقطع (کارشناسی) تا «بازگشت به دانشگاه» برنامه ریزی کرده ایم. کاملاً بعد از ماه مبارک رمضان.»

دکتر حسن کریمی مزرعه شاهی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: ما قصد داشتیم در فوریه گذشته در دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی در آموزش شخصی شرکت کنیم. اما به دلیل شیوع امرون، افتتاح دانشگاه به تعویق افتاد و در نهایت در 20 فروردین 1401 دانشجویان به دانشگاه بازگشتند و ما روند بازگشت دانشجویان کارشناسی را آغاز کردیم زیرا نظر ما این است که آموزش پایه مبانی.

وی با تاکید بر اینکه بازگشت به آموزش حضوری باید به تدریج و به تدریج صورت گیرد، ادامه داد: بازگشت دانشجویان به دانشگاه 99 ورودی را آغاز کرده ایم. زیرا این دانشجویان حدود 3.5 ترم تحصیلی و دانشجو بوده اند اما محیط دانشگاه را تاکنون ندیده اند.

دکتر کریمی مزرعه شاهی در این خصوص افزود: به دلیل اینکه دانشکده های ما متمرکز نیستند و در ساختمان های جداگانه قرار دارند، برای هر یک از دانشکده ها مراسم مختلفی برگزار کرده ایم. همه دانشجویان، اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه از بازگشت دانشجویان به دانشگاه راضی هستند و شور و نشاط جدیدی به فضای دانشگاه بازگشته و فضای خوبی در دانشگاه ایجاد شده است.

رئیس دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی درباره برنامه دانشگاه برای بازگشت کامل دانشجویان به دانشگاه گفت: بنا داریم پس از ماه مبارک رمضان مجدداً دانشجویان را به دانشگاه بازگردانیم.

وی با تاکید بر اینکه امتحانات نهایی دانشجویان در تمامی مقاطع دانشگاه به صورت حضوری خواهد بود، افزود: زمان امتحانات را از 2 هفته به حدود 4 یا 5 هفته افزایش داده ایم تا دانشجویان بتوانند از اتاق خواب استفاده کرده و امتحانات را انجام دهند. شخصی.” دانشجویان دکتری که در ایام کرونا نیز در دانشگاه حضور داشتند و پیگیر تحقیقات خود بودند و اکنون نیز از اتاق دانشگاه و اتاق خواب استفاده می کنند.

دکتر کریمی مزرعه شاهی با بیان اینکه امیدواریم با ادامه مراسم تاج گذاری، در آینده تمامی مقاطع و پذیرفته شدگان با حضور کامل به دانشگاه بازگردند، خاطرنشان کرد: نباید از آموزش مجازی یا سامانه آموزش الکترونیک غافل شد و فکر می کنیم برخی کلاس های رهبری شبه به عنوان کلاس های حل تمرین. زیرا زیرساخت بسیار خوبی برای آموزش مجازی در دانشگاه تهیه و توسعه یافته است که می تواند به بهبود روند آموزشی کمک کند.

رئیس دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی در پایان درباره تفاوت بازگشت دانشجویان به دانشگاه نسبت به دوران پیش از کرونا تصریح کرد: آنها در حقوق اجتماعی با بسیاری از فرهنگیان و دانشجویان دانشگاه بیگانه نبودند. ، یا با استفاده از پردیس یا خوابگاه. در این راه باید شرایط را به گونه ای آماده و ارائه کنیم که دانش آموزان بتوانند خود را با شرایط جدید تطبیق دهند و از سوی دیگر از نظر روانی تقریباً خسارت وارده به دانش آموزان در دوران تاج گذاری و با مشاوره سی را جبران کنند. مشکلات آنها را کمتر کند. البته باید در نظر داشته باشیم که کمی زمان می برد تا شرایط به حالت عادی برگردد. این اقدامات نیاز به کار گروهی دارد و با روحیه ای که در بین دانشجویان، اساتید و غیرهیات علمی می بینم، می توان به این مهم دست یافت و بر آن فائق آمد.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

مطلب پیشنهادی

خرید لایسنس نود 32 خرید ESET پشتیبانی 24 ساعته آی نود

خرید لایسنس نود 32 – خرید ESET- پشتیبانی 24 ساعته- آی نود خرید آنتی ویروس, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.