برگزاری ششمین دوره مسابقات جانبازان و معلولین خراسان شمالی

[ad_1]

ایسنا/ نوردن خراسان رئیس هیئت ورزش های جانبازان و معلولین خراسان شمالی از برگزاری ششمین دوره مسابقات جام رمضان ورزشکاران جانباز و معلول استان به میزبانی شهرستان بجنورد خبر داد.

ایمنی برات در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: این مسابقات پس از دو سال وقفه به دلیل شیوع کرونا در رشته های فوتبال هفت نفره، وزنه برداری، دیسک، خار، مچ دست، در تاریخ 6 اردیبهشت ماه سال 1380 برگزار می شود. , ویلچر, پنالتی بسکتبال. پارا کتل، دو اسپید و بوچیا با حضور 160 ورزشکار از سراسر استان و دو گروه آقایان و بانوان به میزبانی سالن ورزشی ایثار شهرستان بجنورد برگزار شد.

ایمنی پیوست: این مسابقات به میزبانی سالن ایثار شهرستان شیروان با حضور 150 ورزشکار در رشته های دارت، والیبال نشسته و هندبال در دو گروه بانوان و آقایان برگزار شد.

وی ادامه داد: در رشته والیبال روی صندلی مقام اول اسفراین، شیروان دوم و فاروج مقام سوم و در رشته چتر نجات آقایان علی قدیری از شیروان مقام اول، یاسر میر از بجنورد مقام دوم، حافظ یزدانی از بجنورد مقام سوم و در مقام اول بانوان مرضیه ایزدی از شیروان، فاطمه رهنورد از بجنورد مقام دوم و عشرت کمالی از بجنورد مقام سوم را کسب کردند.

ایمنی بیشتر: همچنین در ضربات پنالتی بسکتبال در بخش مردان ابوالفضل سلحشور اول، محمود اکرامی از بجنورد مقام دوم، برات غیور از بجنورد مقام سوم و بانوان الهام دراینده از شیروان مقام اول، مریم تقویان از شیروان مقام دوم و دی یزدان. رامز از شیروان مقام اول، جواد قربانی از شیروان مقام دوم و صادق برات زاده از بجنورد مقام سوم را کسب کردند.

وی افزود: در رشته وزنه برداری محمدرضا بهمن از فاروج مقام اول، برات غیور از فاروج مقام دوم، رضا ایزانلو از بجنورد سوم، در رشته ویلچر مجید رستمی از بجنورد مقام اول، اسحاق ایزانلو از بجنورد مقام دوم را کسب کردند. و حافظ یزدانی از بجنورد مقام سوم و در بخش بانوان خدیجه ایزانلو از بجنورد مقام اول، مریم تقوی از شیروان مقام دوم و مرضیه ایزدی از شیروان مقام سوم را کسب کردند.

ایمنی نشان داد: هادی محبی مقام اول، امین مهربان مقام دوم، ابوالفضل سلحشور مقام سوم و در بخش بانوان مرضیه ایزدی از شیروان مقام اول، پروانه محمدپور از بجنورد مقام دوم و رقیه حاتمی از بجنورد مقام سوم را کسب کردند.

وی ادامه داد: همچنین در وزن منفی 90 آقایان حمیدرضا طیبی مقدم از فاروج مقام اول، محمد بهمنی از فاروج مقام دوم و امین محمد رضایی از بجنورد مقام سوم و در قسمت بانوان معصومه خوشه از بجنورد مقام اول، زهرا رضایی از شیروان مقام اول را کسب کردند. . مقام دوم را فاطمه رهنورد از بجنورد کسب کرد.

ایمنی بیشتر: 90 پرتاب مچ مثبت توسط حافظ یزدانی از بجنورد مقام اول، برات نبوی از بجنورد مقام دوم و در دوی 100 متر یزدان رمضان زاده از شیروان مقام اول، محمد بهمنی مقدم از فاروج مقام دوم، محمد آدینه پور از بجنورد. در بین بانوان، فاطمه حسن زاده از شیروان مقام اول و فاطمه کریمی از شیروان مقام دوم را کسب کردند.

ایمنی در خصوص تعداد ورزشکاران فعال در این رشته ورزشی در استان گفت: 300 ورزشکار در رشته های دوومیدانی، وزنه برداری، پرتاب دیسک، پرتاب، تیراندازی با تپانچه، تیراندازی با تفنگ بادی، کمان، دارت، چتر نجات و بوچیا در استان فعالیت می کنند. به اردوی ملی در بوچیا دعوت شدیم.

رئیس هیئت ورزش های جانبازان و معلولین خراسان شمالی با اشاره به مشکلات پیش روی این ورزشکاران گفت: تنها حامی این ورزشکاران اداره کل ورزش و جوانان استان است که درخواست های زیادی از شورای شهر، پتروشیمی داشته است. و غیره. ” بدون پاسخ و بدون اسپانسر.

وی افزود: کمبود امکانات ورزشی برای ورزشکاران، نبود ورودی مناسب به سالن ها، نبود مربیان مجرب برای ورزش این ورزشکاران، عدم حمایت مالی برای اعزام ورزشکاران به مسابقات و … از جمله مشکلات ورزشکاران دارای معلولیت در این رشته است. استان است.

وی با توجه به ایمنی، شیوع کرونا و وضعیت خاص این ورزشکاران گفت: ورزش یکی از ارکان اصلی معلولان و جانبازان است که نقش بسیار موثری در روحیه این ورزشکاران دارد که شیوع کرونا و شرایط خاص تمرین این ورزشکاران باعث دلسردی و از بین رفتن روحیه ورزشکاران این رشته های ورزشی می شود.

وی ادامه داد: تکواندو، تنیس، بدمینتون، تنیس روی میز، تیراندازی با کمان، ورزش سوارکاری، دوچرخه سواری و قایق سواری در قسمت معلولان توسط هیئت جانبازان و معلولین خراسان شمالی تفکیک شد.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

مطلب پیشنهادی

خرید لایسنس نود 32 خرید ESET پشتیبانی 24 ساعته آی نود

خرید لایسنس نود 32 – خرید ESET- پشتیبانی 24 ساعته- آی نود خرید آنتی ویروس, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.